Žaidimo
Taisyklės
pattern-white
 1. Kiekvienas žaidėjas yra atsakingas už savo saugumą viso renginio metu. Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės už patirtas traumas arba, bet kokį sveikatos sutrikdymą.
 2. Apleisti pastatai yra pavojingi ir avarinės būklės. Pastatuose slidžios grindys, nelygus paviršiai, stiklo šukės, išsikišusios armatūros, duobės ir kt.
 3. Bet kokia, "STOP" juosta pažymėta teritorija, nėra žaidimo vieta ir gali būti pavojinga. Griežtai draudžiama, bet kokių būdu į ją patekti ar šaudyti pro ją. Pastebėjus, bet kokį galima pavojų, būtina apie tai informuoti organizatorių
 4. Apmokėję renginio mokestį, jūs patvirtinate, kad esate supažindintas su visais galimais pavojais, sutinkate laikytis visų organizatoriaus nustatytų taisyklių, visapusiškai prisiimate atsakomybę už savo saugumą ir atleidžiate organizatorių nuo bet kokios atsakomybės už jus.
 5. Atsiskaityti galima tik bankiniu pavedimu.
 6. Apmokėjus ir neatvykus į renginį pinigai negrąžinami.
 7. Asmenys nuo 10 - 16 metų gali dalyvauti tik kartu su suaugusiu prižiūrinčiu asmeniu.
 8. Asmenys nuo 16-18 metų gali dalyvauti tik su tėvų raštišku sutikimu.
 9. Atvykus į renginio vietą griežtai draudžiama viešumoje (automobilių stovėjimo aikštelėje) demonstruoti ginklą/us.
 10. Asmenys vilkintys LK (naujo ir seno tipo) uniformas į renginį įleidžiami nebus.
 11. Esant daugiau nei 20 žaidėjų reginio metu turime fotografę. Nuotraukas galėsite rasti mūsų facebook puslapyje.
 12. Dalyvaujame LŠF Maršalo programoje ir renginiuose gali dalyvauti LŠF Maršalai, kurie padeda organizatoriui renginio metu ir prižiūri tvarką renginyje. Pastebėję taisyklių pažeidimą Maršalai informuos pažeidėją, organizatorių ir LŠF. Daugiau informacijos https://www.lsf.lt/lsf-marsalai
 13. Renginyje gali būti filmuojama ir fotografuojama, bei daromi audiovizualiniai įrašai. Atvykdami į renginį Jūs duodate tiesioginį sutikimą naudoti šią medžiagą organizatoriaus nuožiūra, bei dalintis su trečiaisiais asmenimis.