Renginiai įmonėms

Pakelkite komandos formavimą į kitą lygį su mūsų organizuojamais Airsoft žaidimais, pritaikytais įmonėms. Dalyvaukite azartiškose, komandinėse misijose, stiprinkite komunikaciją ir padidinkite kolegų pasitikėjimą vienas kitu kuriant taktikas, bendradarbiaujant ir užmezgant ryšius mūšio lauke.

Airsoft tinka įmonėms, kurios nori:

  • Aktyviai praleisti laiką
  • Pagerinti darbuotojų bendradarbiavimą
  • Patirti naujų iššūkių
  • Praeiti karinių taktinių mokymų pradžiamokslį
  • Pajusti karininkų ir greito reagavimo burių kasdienybę
Renginio informacija
Kaina (asmeniui)
51 Eur. (su įranga)
Dalyvių skaičius
8-20
Renginio trukmė
4-5 Val.
Renginio vietos
event-pattern

Apie žaidimą

Airsoft yra pramoginis šaudymo sportas, kurio metu naudojamos tikrų šaunamųjų ginklų kopijos (replikos). Šie Airsoft ginklai atitinka savo išvaizda tikrus ginklus, tačiau kaip kulkos naudojami šratai.
Airsoft metu žaidėjai sudaro komandas ir dalyvauja taktiniuose bei teminiuose scenarijuose, pavyzdžiui, perima priešininkų vėliavą arba užminuoja bombą. Saugumas yra svarbi šio žaidimo dalis, todėl dalyviai dėvi apsaugines priemones. Airsoft žaidimas akcentuoja komandinį darbą, strategiją ir bendravimą, suteikdamas įtraukiančią ir adrenalino kupiną patirtį.

Suteikiama įranga

Ginklas
Veido apsauga
1000 šovinių (BBS)
Suteikta įranga yra įtrauktą į bendrą renginio kainą.

Papildoma įranga

Papildoma informacija

Pasiruošimas
Airsoft žaidimas nereikalauja didelio fizinio pasiruošimo, todėl jį žaisti gali kiekvienas!
Apranga
Reikia pasirūpinti paprastais treninginiai rūbais ir batais. (Rekomenduotina aulinukai)
Maistas
Suteikiame galimybę pasirūpinti maisto daviniu - 9 Eur./asmeniui

Atsiliepimai

Smagus žaidimas su labai gerais organizatoriais. Teritorija įdomi, yra lauko (40%) ir pastatų (60%, apleistas fabrikas). Susirinkę žaidėjai buvo draugiški ir profesionalūs; nuo to tik dar smagiau žaidėsi.
- Paulius
Valio ir super! Mapas - labai gerai. Žaidimai (Flagai ir bomba) - labai gerai. Dalyviai susirinkę - komandiški, azartiški, pagarbūs vienas kito atžvilgio, nors dalis buvo ir nuomininkų, dalis naujokų.
- Laurynas
Pirmas apsilankymas. Labai patiko organizatoriu darbas - pradedant trasos supazindinimu, grieztu chronavimu kur neleidziama zaisti uzkeltos galios ginklais, vandens aprupinimas jei kas pamirso ar tiesiog isbaige savo, ne per ilgas intro taisykliu aptarimui bei bendras malonus bendravimas.
- Artūras